top of page
GOE_Modern_Stress_Management_Foundation_

MSM TEMEL EGITIM

Stres, insanlar ve diğer canlılarda farklı açılardan tezahür eder.Bir organizmada stres arttıkça konsantrasyon, yaşam kalitesi, sağlıklı karar verebilme, mantık yürütme gibi yetenekler giderek azalır.


Duyguların bile farklı algılandığı bu halde iken kendimizi şanssız, ümitsiz, önümüzü göremeyen ve her türlü olumsuzluğa karşı daha savunmasız hissederiz.


1908 yılından kalma bilgilerle köşeye sıkışmış olan stres yönetimi endüstrisinin stresle başa çıkma yöntemlerine,çeşitli meditasyon teknikleri,yoga ve benzeri aktiviteler,hatta benim pek çok çalışmamda kullandığım EMO ve MET tekniklerine bile gerek kalmayan yeni bir bakış açısı sizi eminim çok şaşırtacak.


Sizlere büyük bir mutluluk ve heyecanla MODERN STRES YÖNETİMİ 'ni takdim ederim.


Modern stres yönetimi sizi şu ana kadar bilinenden farklı yaklaşımıyla, yaşam kalitenizi düşüren ve ruh/zihin/beden sağlığınızı olumsuz etkileyen bu duygudan kolay ve zahmetsiz bir şekilde kurtulmaya davet ediyor.


Modern stres yönetimi,sizlere farklı alanlarda yardımcı olur ;


    Bireysel performans

    Sağlıklı düşünce yapısı, yaratıcılık, duygu kontrolü, güven.


    Fiziksel performans

      Güç,dayanıklılık,koordinasyon


   Sosyal performans

     İletişim becerilerinde artış,duygusal zekanın artışı,takım 

     çalışması da uyum,takdir edilme,aranılan kişi olmak


   Liderlik

     Vizyon kalitesinin artması, yeni fikirler üretmek, strateji belirlemek

   

   Paranın satın alamayacakları

     Tatmin,mutluluk,hedefe ulaşmak,başarı


Stresin üstesinden gelmek için bunun ne olduğunu ve ne anlama geldiğini iyice idrak etmek gerekir. Modern stres yönetimi sayesinde sadece kendinize yardımcı olmakla kalmayıp, yaşamınızın her alanında ve insan ilişkilerinizde var olan stresi de ortadan kaldırabilirsiniz.


Stres'in tüm dünyada artması ile beraber,niyetleri sadece maddi kazanç sağlamak olan kuruluşlar,bu durumun arkası daki gerçeği gizleyip yıllar boyunca süren sözde ilaç tedavileriyle insanları uyutmaya devam ediyorlar.


Gerçek,sonuç odaklı,uygulaması kolay modern stres yönetimi,sizleri hayal ettiğiniz başarı ve mutluluğa kavuşturmak için tasarlandı.

bottom of page