top of page
GOE_EMO_Energy_In_Motion_Master_Practiti

EMO TRANCE PROFESYONEL UYGULAYICI

EMO TRANCE , bedenin elektro manyetik enerji alanının yani "aura" sının dengelenmesi ve arınması için Sylvia Hartmann tarafından tasarlanmış uygulaması pratik bir yöntemdir. Bu yöntemin uygulanmasında tamamen kendi enerji sisteminizle çalışırsınız yani başkalarının size nerenizde neyiniz olduğunu söylemesi ya da yorumlaması yerine, dönüştürmeye niyet ettiğiniz duygusal acının yerini kendiniz ellerinizle gösterirsiniz. Emo-trance, ideal ya da mükemmel olanla uğraşmaz ve hiç bir rahatsızlığı kategorize etmez. Bunun nedeni her insanın parmak izinin farklı olması gibi elektro manyetik sisteminin de belirgin bir şekilde farklı olduğu gerçeğinden kaynaklanır. Belirlenmiş ve kabul edilen ideala ulaşmaya çabalamak yerine, "şu anda olan bitenle" ilgilenir.  


Emo-trance, kişinin neresinde ne gibi bir rahatsızlık olduğunu tahmin etmeye çabalamak yerine belli bir duygu üstünde çalışmaya başlamadan önce bu duyguyu bedeninin hangi bölgesinde ve nasıl hissettiğini sorar ve herhangi bir yanlışlık, sanrı ya da karışıklık olmaması için de kişiden bu bölgeyi elleriyle göstermesini ister.


• "Seni incitmiş bir duyguyu düşün"


• "Bunun bedeninin neresinde olduğunu hissedebiliyormusun?"


• "Bana ellerinle göster"


Artık dönüştürülmesi gerekenin nerede olduğu ortaya çıkmıştır ve çalışma başlar.


Emo-trance, bedendeki enerji akışına uyumsuz ya da doğal olmayan hiçbir müdahelede bulunmaz, bunun yerine ilk olarak çalışma yapacağı bedenin sadece kendine özel ve eşsiz sistemine dikkatini verir.Dönüştürülecek durumu ortaya çıkartır ve sistemin, enerjetik akışını yeniden dengelemesine yardımcı olur.

bottom of page